top of page
Valensina Mehrfruchtnektar mit Karottensaftkonzentrat

Leng frutash me shije karrote per femije . Produkt vegan . Pa sheqer te shtuar . Lengu permban perzierje frutash te ndryshme perfshire dhe karroten . Me nektar (molle , portokalli , rrushi , ananasi) dhe koncentrat nga lengu i karrotes i cili eshte i pasur me vitamine C .

Valensina Mehrfruchtnektar mit Karottensaftkonzentrat

Lek165,00Price
bottom of page