top of page
Veet for Men Haarentfernungs-Creme

Veet Men, krem depilues per meshkuj. Perdoret per depilimin e pjeses se siperme te trupit mbi shpatull. I shpejte dhe efikas, per lekure normale dhe te thate. 

Veet for Men Haarentfernungs-Creme

Lek1.195,00Price
bottom of page