top of page
Viss Hygiene & Glanz Anti-Bakteriell

Detergjent spray anti -bakterial. Spray anti-bakterial mundeson pastrimin deri ne 99,9% te baktereve dhe viruseve te ndryshme dhe siguron shkelqim ne siperfaqet e aplikuara. Ofron mbrojtje nga aromat e pakendshme te banjes. Pastron ne menyre efektive yndyren qe shkaktohet nga gatimi. Produkti permban 750ml. 

Viss Hygiene & Glanz Anti-Bakteriell

Lek325,00Price
bottom of page