top of page
Weleda mama schwangerschafts pflegeöl

Vaj per perkujdesjen e nenave shtatzane.Parandalon vijat te cilat krijohen gjate shtatzanise.Perdoret per te gjtiha llojet e lekurave. Ruan hidratimin e lekures dhe redukton kontraktimin e saj. Permban vaj bajame dhe vaj jojoba.Duhet te perdoret ne fillim te shtatzanise per te arritur rezultatin e deshiruar. Te perdoret 2 here ne dite me levizje te lehta rrethore. 

Weleda mama schwangerschafts pflegeöl

Lek2.610,00Price
bottom of page