top of page
Weleda Skin Food Body Butter

Gjalp per ushqyerjen intensive te trupit. 
I dhuron lekures lageshti dhe elasticitetin e deshiruar. 
Rekomandohet te aplikohet nga lekurat e thata dhe shume te thata. 
Me ekstrakte te kamomilit, gjalp shea & gjalp kakao. 
 

Weleda Skin Food Body Butter

Lek2.455,00Price
bottom of page