top of page
WellMix BALANCE WellMix Balance Shake Creamy Vanilla 350 g.

Pluhur per zevendesimin e vaktit, per reduktimin e peshes dhe kontrollin e saj. Produkti permban 14 racione. Me aromen e lulekuqes, me shije vanilje, me pak sheqer dhe pak karbohidrate., pa gluten. Me lende embelsuese, biotin dhe zink qe ndihmojne  ne ruajtjen normale te lekures dhe flokut.

WellMix BALANCE WellMix Balance Shake Creamy Vanilla 350 g.

Lek980,00Price
bottom of page