top of page
YEAUTY Beauty Boost Tuchmaske.

Maske me hialuron dhe kolagjen. Maska perbehet nga dy shtresa: Pjesa e brendshme perbehet nga nje shtrese  e bute pambukue pasur me serum luksoz. Ndersa pjesa e jashtme gold ju siguron nje efekt hidratues dhe absorbim optimal te perberesve aktiv te maskes. Serumi i hialuron dhe kolagjen deperton intensivisht ne lekure dhe e pasuron lekuren me hidratim.

YEAUTY Beauty Boost Tuchmaske.

Lek165,00Price
bottom of page