top of page
YEAUTY Energy Elixir Tuchmaske.

Maske per hidratimin dhe shkelqimin e fytyres se lodhur. Fal fibrave te buta te pambukut qe permban materiali i maskes, produkti qendron si nje lekure e dyte dhe serumi i dhuron lekures hidratim. Pas aplikimit lekura e dehidratuar do te jete me e fresket dhe e gjalleruar. Maska eshte e pershtatshme per cdo tip lekure. 

YEAUTY Energy Elixir Tuchmaske.

Lek165,00Price
bottom of page