top of page
YFood Shake Alpine Chocolate

Pije me shije cokollate alpine. Pa laktoze, pa gluten dhe pa sheqer te shtuar. Produkti permban kafe, element embelsues dhe 26 vitamina dhe minerale.

YFood Shake Alpine Chocolate

Lek490,00Price
bottom of page